Kurs Pierwsza strona WWW oparta o WordPress

Prosta strona WWW na WordPress

185 students

Prosta strona WWW na WordPress

Czy znalazłeś się tutaj, ponieważ nie masz jeszcze strony internetowej? Czy chcesz samodzielnie utworzyć swoją stronę internetową opartą o potężne narzędzie, jakim jest WordPress? Myślisz, że to nie dla Ciebie? Boisz się, że nie dasz rady? A ja Ci pokażę, że dasz radę i po tym kursie będziesz już miał swoją pierwszą stronę internetową! WordPress to potężne narzędzie dające ogrom możliwości. Jeśli chcesz zaistnieć w sieci i zwiększyć sprzedaż swoich produktów lub usług, ten CMS będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Swoją przygodę z WordPressem możesz rozpocząć niezwykle szybko. Mój kurs poprowadzi Cię krok po kroku przez system, dzięki czemu w tydzień stworzysz swoją pierwszą stronę internetową! Nie musisz wierzyć na słowo – wystarczy, że wypełnisz formularz, a otrzymasz pierwszą lekcję zupełnie za darmo! Cały kurs dostępny będzie w formie filmików, możesz w dowolnej chwili przechodzić kolejne etapy nauki i wykonywać zadania. Nauczysz się podstawowej obsługi WordPressa

Kurs Pierwsza strona WWW oparta o WordPress
Kurs Pierwsza strona WWW oparta o WordPress

Ten kurs jest przeznaczony dla osób, które chcą od początku powiedzieć sobie, że nie boją się uczyć i ostatecznie stworzą swoją stronę internetową opartą o WordPress. Po tym kursie stworzysz swoją stronę WWW. To jest praktyczny poradnik na 2019 rok !  Jeśli chcesz postawiasz pierwsze swoje kroki w tworzeniu prostych stron internetowych WWW to ten kurs jest dla Ciebie.

Nie musisz posiadać wiedzy technicznej – w tym kursie weź kawę lub herbatę, laptopa i rób krok po kroku to co jest na ekranie monitora. Wszystkie osoby początkujące, które chcą stworzyć swoją pierwszą stronę opartą o WordPress – zarówno prostą wizytówkę, jak i prostą stronę swojej firmy. Osoby posiadające stronę na WordPress, ale nie potrafiące samodzielnie zmieniać motywów, tworzyć wpisów i postów czy dodawać wtyczek.

Nauczyciel

349.00 zł